TubeMote

1.92

Kendi çevrim içi TV kanalını oluştur

257.2k

Bu uygulamayı oyla

TubeMote, farklı portallardan videoları yayınlayabileceğin çevrim içi TV kanalı oluşturmana izin veren bir uygulamadır, aynı zamanda bu kanalları Android cihazından uzaktan kontrol edebilirsin.

Hatırlatmakta fayda var, ismine rağmen, TubeMote uygulamasının TubeMate (UptoDown'da mevcuttur) ile herhangi bir alakası yoktur.İlki internet yoluyla videoları yayınlamak için kullanılırken, diğeri ise onları indirmek için kullanılır.

TubeMote uygulamasına geri dönersek, çalışma şekli çok basit: kullanıcılar kendi çevrim içi kanallarını oluşturabilir ve özgürce URL'sini paylaşabilir. Android telefonundaki istediğin videoyu yayınlayabilirsin. Tek yapman gereken kaynağı seçmek (örneğin; YouTube, Vimeo, DailyMotion, Facebook, vb.), daha sonra istediğin videoyu ara.

Sadece videoya tıklayarak, videonu kendi kanalına gönderebilirsin ve yayınlanır. Ayrıca, çalma listeleri de oluşturabilirsin, böylece sürekli videoları eklemek zorunda kalmazsın.

TubeMote çok ilgi çekici bir uygulamadır. Android cihazın yoluyla kendi TV yayın kanalına sahip olabilirsin. En basit kullanımı bilgisayarın için uzaktan kumanda olarak kullanılmasıdır, ancak kendi videolarını tüm dünyayla paylaşmak için de kullanılabilir.
Gereksinimler

Android 1.5 ya da üzerini gerektirir.

Uptodown X